درباره ما

Emotors دروازه‌ای برای اخبار موتورسیکلت که برای اولین بار در ایران گشوده شده است. مجله‌ای برای علاقه‌مندان به صنعت موتورسیکلت با روایتی خواندنی و متفاوت ازآنچه نبوده است و خواهد بود.

این وبگاه در اوایل سال ۱۳۹۶ به فعالیت خویش قوت داده است، حاصل گرد‌ هم آمدن جمعی از نویسندگان اکنون برای اولین بار مجله‌ای با محتوای صنعت موتورسیکلت را در ایران پدید آورده است. گروه Emotors نه‌تنها دغدغه کیفیت و روزآمدی وب‌نوشت‌های خود رادارند، بلکه نگاه همه‌جانبه به اطلاع‌رسانی درزمینهٔ موتورسیکلت را نیز در مرکز بینش خود نشانده‌اند.

خواسته Emotors در پی خبررسانی حرفه‌ای، گردآوری مرجعی کامل و صداقت است. چنین خواسته متمایزی بی‌تردید بدون همراهی شما عزیزان امکان‌پذیر نخواهد بود. رسانه‌ها در هر زمینه و موضوعی، با هر رویش و روی کردی، چه بی‌تجربه و چه باتجربه باشند، برای تحقق آنچه بر دوش آن‌هاست نیازمند همراهی، درک و رسانه پذیری پیشگامان آن صنعت در تمامی وجوه هستند.

امیدواریم با همکاری شما عزیزان بتوانیم اثری جامع و کاربردی از خود به‌جای بگذاریم تا چه در آینده ما باشیم یا تیمی موفق‌تر، خلائی در بستر وب فارسی پوشانیده شود تا مشتاقان آن، مرجعی کامل را در اختیار داشته باشند.

 

 

TelegramAparat