بررسی محصول: ژاکت Segura Style گزینه مناسب موتورسواران

ژاکت Segura Style یکی از محبوب ترین ژاکت های رایج بین موتورسواران است. در این مقاله سعی داریم تا تجربه استفاده از این محصول را برای شما به صورت کوتاه شرح دهیم:

نقاط قوت ژاکت Segura Style :

این ژاکت از چرم خوش جلوه گاو در hoodie ساخته شده است. طراحی فوق العاده این ژاکت موتورسواری آن را به یک پوشش سبک، راحت و البته مقاوم تبدیل کرده است. این ژاکت همراه با یک روکش کتانی عرضه می شود که هم در ظاهر و هم در کارایی بسیار کاربردی عمل می کند. در دوخت و طراحی این محصول هیچ مشکلی یافت نمی شود و به نظر بی نقص می باشد. ژاکت Segura Style در داخل و خارج بسیار نرم است و احساس متفاوتی را به شما منتقل می کند. گفتنی است که این ژآکت کاملا ضد باد است البته بهتر است از محافظ های جانبی خارجی بهره ببرید.

نقاط ضعف ژاکت Segura Style :

متاسفانه در طراحی این ژاکت تمرکز خاصی روی ایمنی نشده است و به جز بخش های کوچکی، دیگر بخش ها مورد حفاظت قرار نمیگیرند. ابعاد کوچک جیب ها نقطه ضعف دومی است که باید به آن ها اشاره کنیم! بعید به نظر می رسد که این جیب های کوچک کارایی آن چنانی داشته باشند. هنگام خرید این محصول به اندازه آن توجه بالایی کنید، ابعاد کوچک یا بزرگ نسبت به بدن شما فوق العاده دردسرساز خواهد بود چرا که این ژاکت مانند سایر پوشش هایی که تاکنون دیده اید یا استفاده کرده اید نیست. در آخر باید بگوییم که ژاکت Segura Style ضد آب نیست! البته برای رفع این مشکل می توانید از اسپری ضد آب استفاده نمایید.

منبع: MCN

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *