Cornering ABS بهترین تکنولوژی موتورسیکلت در سال ۲۰۱۶

هنگامی که برای اولین بار سیستم C-ABS معرفی و رونمایی شد، بازخورد فوق العاده ای از افراد و گروه های مختلف به گوش می رسید. سیستم های C-ABS یکی از موفق ترین و ایمن ترین سیستم ها در وسایل نقلیه بشمار میایند و روند رشد آن ها با یک شیب تند به سرعت شکل گرفت. در اولین سالی که این سیستم معرفی و رونمایی شد، سیستم C-ABS توانست به عنوان بهترین محصول سال در صنعت حمل و نقل دست یابد.

این سیستم روی وسایل مختلفی تست های متعددی شد! از خودروها، تا موتورسیکلت ها و دوچرخه ها، روی همه این وسایل این سیستم تست و بررسی شد، و اما نتیجه؟ خیلی سریع، سرعت وسیله کاهش میافت! اما نقاط ضعفی هم می شد درون این سیستم دید که در نوع خودش بسیار دردسر ساز بودند!

اکنون سیستم C-ABS یا Cornering ABS، به عنوان بروزترین تکنولوژی در این زمینه شناخته می شود. وجود این سیستم روی موتورسیکلت شما، قیمت موتورسیکلت را افزایش خواهد داد، اما مطمئن باشید که ارزش این پرداخت هزینه اضافی را خواهد داشت. این تکنولوژی هم مانند هر تکنولوژی دیگری به مرور زمان ارزان تر خواهد شد، اما تا زمانی که به عنوان یکی از بهترین تکنولوژی ها در زمینه ایمنی بشمار میاید، مسلما ارزش پرداخت هزینه اضافی را خواهد داشت.

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. خرداد ۱۰, ۱۳۹۶

    […] ← مکمل خواندن: | مقاله سیستم ایمنی موتورسیکلت؛ ABS و C-ABS (بخش اول) | مقاله C-ABS، بهترین تکنولوژی موتورسیکلت در سال ۲۰۱۶ […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *